Pompy Ciepła

Pompy Ciepła - dlaczego od Coming Home

Firma Coming Home posiada spore doświadczenie na rynku odnawialnych źródeł energii. W naszym zespole pracują specjaliści z wieloletnim stażem w tym zawodzie. 

Rozmawiając z klientem o pompach ciepła chcemy zapewnić mu kompleksową usługę. Dlatego nawiązując z nami współpracę możesz liczyć na analizę twoich potrzeb i właściwy dobór pompy ciepła. Dodatkowo pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie i wypełnić dokumentację. Kiedy wszystko będzie już gotowe zajmiemy się podpięciem pompy oraz jej długoletnim serwisem. Jesteśmy nastawieni na długoletnią współpracę z naszym klientem.

Jako Coming Home mamy dostęp do najlepszego sprzętu. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Toshiba przy dystrybucji jej flagowej pompy ciepła Toshiba Estia. Jesteśmy liderem na rynku jeżeli chodzi o wiedzę na temat pompy Ciepła Toshiba Estia. Jeżeli interesuje Cię właśnie ta pompa, powinieneś koniecznie umówić się z nami na niezobowiązującą rozmowę

Chcesz zainwestować w pompę ciepła?

Pompy Ciepła

Dlaczego akurat pompa ciepła

Niskie koszty

Specjaliści obliczyli, że roczne koszty ogrzewania budynku instalacją z pompą ciepła o pow. 200 m2 średnio wynoszą 1500-2000 zł, podczas gdy instalacja gazowa czyni to za ok. 3000 zł

Bezpieczeństwo

Pompa ciepła jest bardzo bezpiecznym urządzeniem w porównaniu do pieców gazowych i grzewczych, które mogą wywołać nawet pożar w domu,

Ekologia

Pompy ciepła nie wytwarzają CO2 do atmosfery, dzięki czemu są ekologiczne i przyjazne dla środowiska

Komfort

Pompa ciepła jest prosta w obsłudze i nie potrzeba do jej obsługi wykwalifikowanych ludzi. W połączeniu z fotowoltaiką daje 100% niezależność. Zupełnie inaczej jest np. z piecami grzewczymi.

Niezależność

Pompa Ciepła przy połączeniu z fotowoltaiką zapewnią Ci 100% niezależności od dostawców mediów domowych. Dzięki temu nie musisz martwić się rosnącymi cenami.

Przestrzeń

Pompa ciepła nie zajmuje dużo miejsca, dzięki temu nie stanowi żadnego problemu w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo nie produkuje, żadnych zanieczyszczeń, więc nie trzeba po niej nic czyścić.

Szukasz pompy ciepła?

Zastaw telefon, zadzwonimy do Ciebie, aby doradzić Ci najlepsze rozwiązanie.